Ekonomi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası, 1 yılda 9 milyon ekmeği Antalyalılarla buluşturdu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Döşemealtı’nda kurduğu EKDAĞ Halk Ekmek Fabrikası yılda yaklaşık 9 milyon ekmeği Antalyalılarla buluşturdu. 11 farklı çeşidi bulunan Halk Ekmek, kalitesi ve fiyatıyla Antalyalıların tercihi olmaya devam ediyor.

Her geçen gün artan fiyatlar nedeniyle zor durumda kalan vatandaşların yanında olan Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Halk Ekmek Fabrikası, halkın ucuz, hijyenik ve sağlıklı ekmek tüketebilmesi için üretimine devam ediyor. Başkan Muhittin Böcek tarafından “Halkın Ekmeği Halkın Ekmeği” sloganıyla hayata geçirilen Halk Ekmek Fabrikası, yılda 9 milyon adet ekmek üretti.

11 çeşit ekmek üretiliyor

Döşemelatı’nda 1000 metrekare kapalı alana sahip fabrikada normal ekmek, tam buğday ekmeği, köy ekmeği, tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği, çok tahıllı ekmek, sade dürüm olmak üzere 11 ürün EKDAĞ güvencesiyle üretiliyor. ekmek, kepekli rulo ekmek, sandviç ekmeği, hamburger ekmeği ve Ayvalık ekmeği. Çeşit çeşit ekmekler yapılıyor. Halk Ekmek’in en çok tercih edilen çeşitleri sırasıyla normal ekmek, tam buğday ekmeği, köy ekmeği ve tam buğday ekmeği oldu. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu