Haber

TFF ve BtcTurk sponsorluk sözleşmesi imzaladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), BtcTurk ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, BtcTurk Üst Yöneticisi (CEO) Özgür Güneri, A Milli Erkek Futbol Takımı Teknik Müdürü Stefan Kuntz, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Müdürü Necla Güngör, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Antrenman Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni için Federasyon Riva’da. Kıragası, eMilli Personel Teknik Müdürü Tolga Atalay katıldı.

Salonda TFF Yönetim Kurulu üyeleri ile kadın ve erkek milli takım oyuncuları da yer aldı.

İmzalanan anlaşmayla BtcTurk, Türkiye A Milli Futbol Gruplarının ana sponsoru oldu.

Törende konuşmasına Avrupa şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımımızı tebrik ederek başlayan TFF Başkanı Büyükekşi, “Dün gece bize inanılmaz mutluluk veren A Milli Kadın Voleybol Takımımızı tebrik ediyorum. ‘Filenin Sultanları’ Büyük başarı. Başarılarını göstererek Avrupa şampiyonu oldular ve bizi gururlandırdılar. Başta yöneticilerimiz ve voleybolcularımız olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

BtcTurk ile 3 yıldır iş birliği yaptıklarını belirten Büyükekşi, “BtcTurk, 2020 yılından bu yana Milli Futbol Takımlarımızın ana sponsoru. Bugün dostluğumuzu 4 yıl daha uzatmak için bir protokol imzalayacağız. Gazi Mustafa Kemal olarak Atatürk, “Birlikte çalışarak başarılabilir. TFF olarak çok büyük hedeflerimiz var. Futbolumuzu ileri taşımak adına çok değerli işler yaptık. Önümüzdeki dönemde de yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Mehmet Büyükekşi, sponsorluğun önemine değinerek, “Çalışmaların hedeflediğimiz sonuçlara ulaşabilmesi için en değerli destekçimiz sponsorlarımızdır. Göreve geldiğimizden bu yana sponsorluk gelirlerimizde ciddi bir artış sağladık. Bu süreçte değerli anlaşmalara imza attık. Yerli ve global markalar sponsorluklarıyla bizlere büyük bir güç ve güç sağlıyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Türkiye’nin ilk bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk, Türkçe’ye olan desteğini artırarak sürdürecek. Yenilenen sözleşmemizle 4 yıl daha futbola devam edeceğiz.Sponsorlarımızı başarılarımızla gururlandırmak ve markalarına değer katmak istiyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

TFF Başkanı Büyükekşi, önemli bir iş birliğine imza attıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Bu yıl şanlı Cumhuriyetimizin ve köklü federasyonumuzun 100. yılında ‘Hep daha fazlası vardır’ diyerek 10. yılını kutlayan BtcTurk ile işbirliğimizin çok değerli olduğunu düşünüyorum. Futbolumuzda daha fazlasını istiyoruz. Daha büyük ve kalıcı başarılara imza atmak için çalışıyoruz. BtcTurk Şirketimizle yaptığımız sponsorluk anlaşmasının futbolumuza büyük güç ve sinerji katacağına inanıyorum.”

“Lider olarak EURO 2024’e katılmayı hedefliyoruz”

Erkek Milli Futbol Takımı’nın 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’na (EURO 2024) katılacağına inandığını vurgulayan Büyükekşi, şöyle devam etti:

“Erkek ve Kadın A Milli Futbol Takımımız önümüzdeki günlerde çok önemli sınavlarla karşı karşıya kalacak. Erkek Milli Takımımız, EURO 2024 Elemeleri’nde Cuma günü Ermenistan’la Eskişehir’de çok değerli bir maça çıkacak. Şu anda kümemizin başkanlığını yürütüyoruz. İlk maçta kaybettik. “Bu maçta da Ermenistan’ı yenerek Almanya’da kadroya katılma yolunda değerli bir adım atacağımızı düşünüyoruz. Millilerimiz ön elemeyi Hırvatistan, Letonya ve Galler ile oynayacağı maçlarla tamamlayacak. Umarım bir lider olarak emeklerimizin karşılığını alırız, Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Kadın Milli Takımı’nın son dönemde değerli başarılara imza attığını belirten Büyükekşi, şu ifadeleri kullandı:

“Aldığınız başarılı sonuçların ardından milli grubumuz dünya sıralamasında 3 sıra yükseldi. Ayrıca Milletler B Ligi’ne yükselme mücadelesi vereceğimiz C Ligi’nde ilk maçını 22 Eylül’de Gürcistan deplasmanında oynayacaklar. 26 Eylül’de ise Litvanya ile Elazığ’da karşılaşacağımız Gürcistan maçıyla Uluslar Ligi’ne güzel bir başlangıç ​​yaparak B Ligi’ne yükselme hedefine ulaşacaklarına yürekten inanıyorum. Başarılar diliyorum. Geçen ay Kadınlar Dünyası’nı izlemiştik. Kupa Yeni Zelanda ve Avustralya’nın ev sahipliği yaptığı muhteşem bir şölendi. Maçları yaklaşık 1,8 milyon kişi izledi. Stadı 80 bin kişinin doldurduğu İspanya-İngiltere finali oynandı. Kadın futbolu dünyada önemini artırıyor Biz TFF olarak kadın futboluna büyük önem veriyoruz ve gelişmesi için birçok çalışma yürütüyoruz. Umarım önümüzdeki yıllarda bu çabalarımız meyvelerini verir.”

Mehmet Büyükekşi, Trendyol Süper Lig kulüplerinin ve futbolseverlerin kadın futbolunun gelişimine destek vermesi gerektiğini belirtti.

TFF Başkanı, eMilli Takım ile ilgili olarak, “Kısa bir geçmişi olan eMilli Takımımız önemli başarılara imza attı. Dünyanın en önemli takımlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Son olarak milli grubumuz da Milli Takım’a katıldı. Ülkemizi FIFA eNations Cup 2023’te temsil etmesi çok güzel, son 16’da oynadığı turnuvaya veda etmek zorunda kaldı. Ancak eMilli Takımımızın yakın gelecekte daha büyük başarılara imza atarak ülkemizi gururlandıracağına inanıyoruz. ” dedi.

Özgür Güneri: “Türkiye’de sporun en değerli paydaşlarından biriyiz”

Özgür Güneri, Türk sporuna birçok alanda destek verdiklerini belirterek, “Türkiye’de sporun en önemli paydaşlarından ve sponsorlarından biriyiz.” söz konusu.

İlk sponsorluklarının zor bir dönemde olduğunun altını çizen Güneri, “TFF ile 3 yıl önce sponsorluk sözleşmesi imzaladık, bu salonda salgının yoğun olduğu bir dönemde sokağa bile çıkamıyorduk, Avrupa Şampiyonası ertelendi ve tüm dünya büyük bir mali kriz yaşadı. O günün koşulları bizim için büyük bir heyecan ve cesur bir adımdı. Şu ana kadar yaptıklarımız ne kadar hak edilmiş bir sponsorluk modülü olduğumuzu gösterdi. BtcTurk olarak Türkiye’de sporun en değerli paydaşlarından ve sponsorlarından biriyiz. Bu sponsorlukla Türk futbolunun gelişimine, geleceğine, imajına ve markasına değerliyiz. Katkı sağlamaya çalışıyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

Necla Güngör Kıragası: “Fırsatlarla dolu bir işimiz var”

A Milli Kadın Futbol Takımı Antrenörü Necla Güngör Kıragası da dünyada kadın futbolunun yükselişine dikkat çekti.

Konuşmasına Kadın A Milli Voleybol Takımı’nın başarısıyla başlayan deneyimli antrenör, “Dün gurur duyduğumuz A Milli Kadın Voleybol Takımımıza şükranlarımı sunuyorum. Onlarla gurur duyuyoruz. Başarılarına başarı katarak devam etmelerini diliyorum.” söz konusu.

BtcTurk’ün 2020 yılından bu yana sponsorları bulunduğunu dile getiren Necla Güngör Kıragası, şunları söyledi:

“Son 10 yıldır hayatımızda olan ve sektörde adından söz ettiren BtcTurk ile yapacak çok projemiz, gidecek çok seyahatimiz var. 1970, ancak son 3 dönemde farkındalığı artan ‘İkimiz de çok yaşlıyız, aynı zamanda çok yeniyiz.’ “Kadın futbolu olarak çok eski bir geçmişimiz var, fırsatlar açısından da çok yeniyiz. Son Kadınlar Dünya Kupası’nda kadın futbolu taraftarlar, yapılan yatırımlar ve yeni fırsatlarla hızla büyüyor. İlk kez 32 grubun mücadele ettiği, 64 maçın izlendiği, seyirci rekorlarının kırıldığı, grupların fiziki ve taktiksel olarak en üst düzeyde takip edildiği bir kupa oldu. Bu yükseliş, artan farkındalık, toplumsal farkındalık, yeterli rol model, eşitlik mücadelesi ve uluslararası turnuvaların kalitesiyle ivme kazanarak yoluna devam edecek. stadyumda izledik. İspanya, hem erkeklerde hem de kadınlarda Dünya Kupası’nı kazanan ikinci ülke oldu. Son Dünya Kupası, 900 milyon dolarlık hasılatla spor sektörüne bakış açısını değiştirdi. Maçların tamamı 2 milyon taraftar tarafından statlarda takip edildi. Fırsatlarla dolu bir ürünümüz var. Bu değerli ürünü, belirli efsanelere takılıp kalmadan, kişisel yargıları bir kenara bırakarak sergilememiz lazım.”

Uluslar B Ligi’ne yükselmek istediklerini ifade eden ay yıldızlı takımın teknik direktörü, “Uluslar Ligi maçları bizim için çok değerli. B Ligi’ne çıkıp ülkemizi yukarılara taşımak istiyoruz. ” dedi.

Kuntz: “Almanya’da eleme gruplarından çıkıp başarılı bir sonuç elde etmek istiyoruz”

A Milli Futbol Takımı’nın Alman teknik direktörü Kuntz, EURO 2024 Elemelerini geçerek iyi sonuçlar almak istediklerini söyledi.

Stefan Kuntz ise, “Bu sponsorlukta her iki tarafın da kazananları var. BtcTurk’ün sporla uğraşmasını çok doğru buluyorum. Bizim için de çok faydalı bir şey. TFF sadece Erkekler A Ulusal Grubu için değil, aynı zamanda kadın takımımız ve e-spor için de sponsor olacak bir şirket bulmayı başardı. Hepimizin bir çatı altında toplanıp, bu çatı altında başarıya ulaşmasının değerli olduğunu düşünüyorum. Bu dört yılı çok etkileyici buluyorum. Bu 4 yıl, hem BtcTurk’e hem de federasyona derin bir güven olduğunu gösteriyor.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Futbolda güven ortamını artırmaları gerektiğini kaydeden Kuntz, “A Milli Takım’dan genç ve yıldız takımlara kadar Hamit (Altıntop) ile güven inşa etmek istiyoruz. Bu yüzden şimdi Kazımcan ve Bertuğ’u Ümit’ten aldık.” A Milli Takım’a Milli Takım’dan gelerek, “Biz onlara bu inancı gösterdik. Ayrıca seyircimizin bize olan güvenini de korumamız gerekiyor. Almanya’da da ön elemelerden çıkıp başarılı bir sonuç elde etmek istiyoruz.” şeklinde görüş bildirdi.

Avrupa şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın, İtalyan teknik direktör Daniele Santarelli yönetimindeki başarılarına dikkat çeken Kuntz, “Kadın Milli Voleybol Takımı’na güven meselesi otomatik olarak geliyor. Yabancı bir arkadaşımız yıllardır görev başında. Bundan önce de yabancı antrenörler vardı. Başarı elde ettiler. Bu nedenle yabancı hocalara güvenilebileceğini düşünüyorum.” konuştu.

Milli takımın Kübalı oyuncusu Melissa Vargas’a övgüde bulunan Kuntz, “Necla ve Melissa Vargas’ın futbol oynayan bir kız kardeşi var mı?” “Sormak lazım. Herhalde bir de kardeşi vardır. Özellikle hücumda oynayacak bir kardeşimiz Avrupa Şampiyonası’nda şansımızı artıracaktır.” ifadelerini kullandı.

eMilli Takım Teknik Direktörü Tolga Atalay ise, “Avrupa’da ve dünyada değerli başarılara imza atmak için ilerliyoruz. Bunun için sponsorluklar çok değerli.” söz konusu.

haber-goynuk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort